Алена Г.-Р.
in the last week
Автобус хороший, крісла зручні. На рейсі з Києва до Варшави туалет працював, водії робили мінімум зупинок, що трохи зекономило час проходження кордону. На зворотному рейсі з Варшави до Києва туалет не працював, що не зовсім комфортно, але водій робив періодичні зупинки для цього. В Київ приїхали згідно графіку. Але реклама про безкоштовний чай та каву в автобусі виявилась неправдивою, водії про таке навіть не чули))) Вцілому сервіс оцінюю як добрий, але не відмінний.
Dana Boichuk
in the last week
Користувалася послугами HeyBus вперше, але залишилася дуже задоволеною. Крісла зручні, ергономічні, що дозволяє з комфортом перенести дорогу та поспати. Салон чистий, розетки працюють, однак на рейсі Київ-Варшава був непрацюючий туалет. На зворотньому рейсі Варшава-Київ все працювало: і туалет, і Wi-Fi, що дуже порадувало. Водії були ввічливі та привітні. Також великим плюсом є те, що попри можливі черги на кордоні, дорога не займає багато часу. Лише один моментик- не було заявлених кави та чаю, але для мене це не грає ролі. Однак, якщо ця послуга є заявленою в квитку, було б приємно нею скористатися. Загалом, HeyBus найкращий перевізник, яким мені доводилося їздити. Всім однозначно рекомендую хоча б раз поїхати з ними, і сама неодмінно їздитиму ще!
Ludmila S
in the last week
I sincerely thank the drivers Maksym and Serhiy of the Kyiv-Warsaw flight. The bus is super, the service is at a high level, the attitude of drivers towards passengers is excellent, the ticket is worth the best! I recommend
Quality service)
Olha Radomska
in the last week
I'm not too lazy to leave a review. So far, it was my fastest and overall most pleasant trip from Poland to Ukraine. It is possible to book a place on the website, they left within a minute, polite drivers, clean interior, decent Wi-Fi, there are sockets, they gave out water (coffee and tea were promised on the website, but water is also ok :). There were no transfers, unnecessary stops or pick-ups of left passengers. The only minus - the toilet did not work.
Mykhailo Yuzyfovych
2 weeks ago
I managed to buy bus tickets at the last moment, I was very pleased with the service. Will recommend Heybus to my friends in the future.
Do you have any questions?
We will help and advise
Leave a request and we will answer your questions ....