Алена Г.-Р.
минулого тижня
Автобус хороший, крісла зручні. На рейсі з Києва до Варшави туалет працював, водії робили мінімум зупинок, що трохи зекономило час проходження кордону. На зворотному рейсі з Варшави до Києва туалет не працював, що не зовсім комфортно, але водій робив періодичні зупинки для цього. В Київ приїхали згідно графіку. Але реклама про безкоштовний чай та каву в автобусі виявилась неправдивою, водії про таке навіть не чули))) Вцілому сервіс оцінюю як добрий, але не відмінний.
Dana Boichuk
минулого тижня
Користувалася послугами HeyBus вперше, але залишилася дуже задоволеною. Крісла зручні, ергономічні, що дозволяє з комфортом перенести дорогу та поспати. Салон чистий, розетки працюють, однак на рейсі Київ-Варшава був непрацюючий туалет. На зворотньому рейсі Варшава-Київ все працювало: і туалет, і Wi-Fi, що дуже порадувало. Водії були ввічливі та привітні. Також великим плюсом є те, що попри можливі черги на кордоні, дорога не займає багато часу. Лише один моментик- не було заявлених кави та чаю, але для мене це не грає ролі. Однак, якщо ця послуга є заявленою в квитку, було б приємно нею скористатися. Загалом, HeyBus найкращий перевізник, яким мені доводилося їздити. Всім однозначно рекомендую хоча б раз поїхати з ними, і сама неодмінно їздитиму ще!
Ludmila S
минулого тижня
Щиро дякую водіям Максиму та Сергію рейсу Київ-Варшава. Автобус-супер, обслуговування-на високому рівні, ставлення водіїв до пасажирів-чудове, вартісь квитка-найкраща! Рекомендую.
Александр Черныш-Князев
минулого тижня
Якісний сервіс)
Olha Radomska
минулого тижня
Не полінуюся лишити відгук. Наразі це була моя найшвидша і загалом найприємніша поїздка з Польщі в Україну. Є можливість забронювати місце на сайті, відправилися з точністю до хвилини, ввічливі водії, чистий салон, пристойний вайфай, є розетки, роздали воду (на сайті обіцяли каву і чай, але вода теж ок :). Не було ніяких пересадок, зайвих зупинок чи підбирань лівих пасажирів. Єдиний мінус - туалет не працював.
Mykhailo Yuzyfovych
2 тижні тому
Встиг купити квитки на автобус в останній момент, сервіс дуже порадував. Буду рекомендувати Heybus своїм друзям в майбутньому.
Залишилися питання?
Допоможемо і проконсультуємо
Залиште заявку і ми відповімо на поставлені запитання ....