Алена Г.-Р.
меньше недели назад
Автобус хороший, крісла зручні. На рейсі з Києва до Варшави туалет працював, водії робили мінімум зупинок, що трохи зекономило час проходження кордону. На зворотному рейсі з Варшави до Києва туалет не працював, що не зовсім комфортно, але водій робив періодичні зупинки для цього. В Київ приїхали згідно графіку. Але реклама про безкоштовний чай та каву в автобусі виявилась неправдивою, водії про таке навіть не чули))) Вцілому сервіс оцінюю як добрий, але не відмінний.
Dana Boichuk
меньше недели назад
Користувалася послугами HeyBus вперше, але залишилася дуже задоволеною. Крісла зручні, ергономічні, що дозволяє з комфортом перенести дорогу та поспати. Салон чистий, розетки працюють, однак на рейсі Київ-Варшава був непрацюючий туалет. На зворотньому рейсі Варшава-Київ все працювало: і туалет, і Wi-Fi, що дуже порадувало. Водії були ввічливі та привітні. Також великим плюсом є те, що попри можливі черги на кордоні, дорога не займає багато часу. Лише один моментик- не було заявлених кави та чаю, але для мене це не грає ролі. Однак, якщо ця послуга є заявленою в квитку, було б приємно нею скористатися. Загалом, HeyBus найкращий перевізник, яким мені доводилося їздити. Всім однозначно рекомендую хоча б раз поїхати з ними, і сама неодмінно їздитиму ще!
Ludmila S
меньше недели назад
Благодарю водителей Максима и Сергея рейса Киев-Варшава. Автобус-супер, обслуживание-на высоком уровне, отношение водителей к пассажирам-прекрасное, достойный билет-лучший! Рекомендую.
Александр Черныш-Князев
меньше недели назад
Качественный сервис)
Olha Radomska
меньше недели назад
Не поленюсь оставить отзыв. Это была моя самая быстрая и в целом самая приятная поездка из Польши в Украину. Есть возможность забронировать место на сайте, отправились с точностью до минуты, вежливые водители, чистый салон, приличный вайфай, есть розетки, раздали воду (на сайте обещали кофе и чай, но вода тоже ок:). Не было никаких пересадок, излишних остановок или подборов левых пассажиров. Единственный минус – туалет не работал.
Mykhailo Yuzyfovych
2 недели назад
Успел купить билеты на автобус в последний момент, сервис очень порадовал. Буду рекомендовать Heybus своим друзьям в будущем.
Остались вопросы?
Поможем и проконсультируем
Оставьте заявку и мы ответим на поставленные вопросы...