Як доїхати з України до найближчих аеропортів

 • Травень 06, 2024
Як доїхати з України до найближчих аеропортів

Поки, нажаль, аеропорти на території України не працюють, але потреба в авіаперельотах є, треба шукати інші варіанти. Одним з таких варіантів є найближчі аеропорти сусідніх країн, наприклад, Польщі або Молдови. Якщо вам потрібно дістатись до найближчього аеропорту, то ось декілька способів, які можуть вам допомогти:

 1. Залізниця. Україна має залізничні зв'язки з багатьма країнами-сусідами, такими як Польща, Румунія, Словаччина та Угорщина. Ви можете скористатися потягом, щоб дістатися до найближчого аеропорту в одній з цих країн. Наприклад, з Києва можна доїхати до Варшави або Будапешта потягом.
 2. Автобус. Міжнародні автобусні маршрути з'єднують Україну з різними країнами Європи. Ви можете знайти автобусні рейси до ближніх аеропортів в Польщі, Румунії, Словаччині або Угорщині. Звичайно, треба буде знайти відповідний автобусний маршрут з вашого місця проживання до ближнього аеропорту. Heybus допоможе зробити цей шлях набагато зручнішим та швидшим. Достатньо забронювати квиток онлайн на зручний для вас день та час у найближчому з місць, з яких їдуть автобуси Heybus. Після цього ви зможете відправитись у будь яку частину світу з аеропортів Любліна або Варшави. 
 3. Приватний транспорт. Якщо у вас є власний автомобіль або ви можете скористатися послугами таксі, ви можете дістатися до найближчого аеропорту за межами України на своєму авто. Врахуйте, що вам можуть знадобитися відповідні документи і віза для в'їзду в іншу країну.

Перед подорожжю важливо перевірити оновлену інформацію про доступні авіамаршрути. Також непоганою ідеєю буде забронювати квиток на літак онлайн. Але краще робити це обережно, і забронювати квиток на один або навіть два дні пізніше, ніж ви могли би добратись до міста. Це дозволить вам бути впевненими, що ви точно не запізнитесь на свій авіарейс.

найближчі аеропорти сусідніх країн

Найближчі аеропорти до України

Найближчі аеропорти до України, розташовані за кордоном, включають такі:

 • Міжнародний аеропорт Любліна (LUZ), Люблін, Польща. Розташований в неподалік від кордону з Україною, цей аеропорт забезпечує зв'язок з різними містами Польщі та іншими європейськими країнами. Heybus допоможе вам доїхати до Варшави, звідки ви можете добратися до цього аеропорту;
 • Міжнародний аеропорт Будапешт (BUD), Будапешт, Угорщина. Знаходиться на території Угорщини, цей аеропорт є важливим транспортним вузлом для подорожей з України до різних країн Європи та світу;
 • Міжнародний аеропорт Кишинів (KIV), Кишинів, Молдова. Розташований в столиці Молдови, цей аеропорт забезпечує зв'язок з різними країнами Європи та Східного регіону;
 • Міжнародний аеропорт Отопені (OTP), Бухарест, Румунія. Це один з найбільших аеропортів в Румунії, розташований неподалік від кордону з Україною. Він забезпечує зв'язок з різними країнами Європи та світу.

Наведені аеропорти є популярними транспортними вузлами для подорожей з України до різних напрямків. Вони пропонують різноманітні міжнародні рейси та зручні з'єднання для подорожуючих.

Популярні автобусні маршрути до Любліна

Зважаючи на останні новини, можливо, у найближчому майбутньому запрацює аеропорт Львова. І тоді, можливо не відразу, а з часом, необхідність їхати за кордон для авіаподорожей може зникнути. Не забувайте, що деяким категоріям громадян заборонено покидати територію України без належних дозволів. Навіть якщо вони є, то дозвіл все одно може бути тимчасовим. Не забувайте про правила та закони якi тимчасово діють на території України у зв’язку з останніми подіями. 

Booking.com Search FlightsImage

Поради щодо подорожі до аеропорту за межами України

Перед подорожжю за кордон з України, рекомендую вам виконати наступні кроки та підготувати необхідні документи:

 1. Перевірте відповідність вашого паспорта. Перед виїздом переконайтеся, що ваш паспорт є дійсним і має необхідний термін дії. Багато країн вимагають, щоб термін дії паспорту був принаймні ще 6 місяців на момент в'їзду. Також переконайтеся, що у вас є необхідна кількість порожніх сторін для відбитків печаток та віз.
 2. Отримайте візу, якщо необхідно. Деякі країни вимагають візу для в'їзду громадян України. Перед подорожжю переконайтеся, чи потрібна вам віза для країни, в яку ви збираєтесь подорожувати. Якщо так, зверніться до посольства або консульства цієї країни, щоб отримати візу. Заздалегідь дізнайтеся про всі вимоги та необхідні документи для отримання візи.
 3. Підготуйте необхідні документи. Залежно від країни, в яку ви їдете, можуть бути різні вимоги. Основні документи, які ви зазвичай повинні мати при собі, включають копію паспорта, квитки на транспорт (залізниця, автобус тощо), бронювання готелю або адресу проживання, медичне страхування (рекомендовано), фінансові документи (готівка, кредитні картки тощо), а також інші документи, зазначені в візових вимогах або правилах країни призначення.
 4. Дізнайтеся про медичні вимоги. Перед виїздом дізнайтеся про медичні вимоги та рекомендації для країни, в яку ви їдете. Перевірте, чи потрібні вам щеплення або медичні документи, наприклад, міжнародний сертифікат про вакцинацію. Розгляньте можливість оформлення медичного страхування для покриття витрат на непередбачені медичні послуги під час поїздки.
 5. Переконайтеся, що ви маєте достатньо фінансів. Деякі країни можуть вимагати підтвердження достатнього рівня фінансових коштів для перебування в них. Переконайтеся, що у вас є достатньо готівки або кредитних карток, які можуть підтвердити вашу фінансову платоспроможність.

Це загальні кроки та поради. Рекомендується також зв'язатися з посольством або консульством країни, в яку ви подорожуєте, аби отримати актуальну та детальну інформацію щодо вимог і процедур.

Також вас може зацікавити маршрут: автобус Київ Варшава.


Олена Черненко

Олена Черненко

Олена є визнаним експертом в галузі автобусних перевезень. Завдяки глибокому розумінню галузі та багатому досвіду, Олена заслужила репутацію надійного партнера, працюючи як з великими перевізниками, так і з приватними компаніями. Її експертиза включає планування маршрутів, аналіз безпеки та ефективності транспортних рішень. У своєму блозі Олена пропонує професійні поради, аналізує поточні тенденції ринку та ділиться своїм досвідом, щоб допомогти читачам краще зрозуміти світ автобусних перевезень.

Пов'язані публікації